Rakouský ples v Praze - 26. 1. 2012 Palác Žofín

Aktuálně

FACEBOOK

Nyní nás naleznete i na Facebooku! Navštivte nás:

Rakouský ples - film

V předstihu vás chceme pozvat na příští ples prostřednictvím obrazové připomínky letošního ročníku.

STAMMTISCH

Nezapomeňte na naš pravidelný Stammtisch, který se koná každé první úterý v měsíci. Deset měsíců v roce se potkáváme v salonku restaurace Chez Marcel.

Akce 2014: Rakouské kulturní forum

Rakouské kulturní forum pořádá ročně více jak 200 akcí. Nejen informace o nich naleznete na jejich webových stránkách nebo si můžete objednat jejich newletter k tématům, které Vás zajímají. 

 

 

Vážení návštěvníci těchto stránek!

Spolek Rakušanů v České republice byl založen v roce 1994 s cílem vybudovat společnou základnu pro všechny, kteří mají osobitý vztah k Rakousku. Tento cíl se již léta daří úspěšně naplňovat díky organizaci mnoha společných aktivit, jež mají kulturní, společenský, sociální, ale i sportovní charakter. 

Naší nejdůležitější událostí roku je bezesporu Rakouský ples, který již tradičně pořádáme v lednovém termínu. V současnosti je tento ples právem vnímán jako špička všech pražských plesových setkání. Náštěvníci, kteří tvoří pestrou paletu mezinárodních osobností z politiky, podnikatelského sektoru a kultury, zažijí každoročně vzrušující zábavu, která končívá v časných ranních hodinách. Naším cílem je oslovit s touto akcí také mládež, proto nás těší, že právě tato věková skupina s nadšením nejen celou slavnostní příležitost otevírá, ale následně protančí celý výjimečný večer. 

Své místo v ročním kalendáři členů našeho spolku si však už našel i tenisový turnaj, který se koná v červnu. Pro golfové nadšence je naopak připraveno podzimní golfové klání. 

Pokud ještě nejste členem našeho spolku, doufám, že se rozhodnete se jím stát a já Vás tak budu moci osobně přivítat při jedné z našich následujících akcí. Všem našim členům bych na tomto místě rád poděkoval za jejich věrnost a podíl na tom, že je náš spolek živoucím tělesem.  

S úctou

Dr. Erwin Hanslik

Prezident Spolku Rakušanů v České republice

Sta??te se členem